Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna grafické karty

Ahojky mám 7 let starej počítač tak bych se chtěl zeptat jestli by tam šla vyměnit grafická karta za novou (MSI N760 TF 2GD5/OC Gaming) když mám základní desku ( P5V-X SE ) nebo by byla potřeba vyměnit i deska ? V počítačích se nijak moc nevyznám takže se ptám tu :)

Zdroj ti po zandani te GK pravdepodobne zkape, ono je div, ze uz nezkapal tak jako tak. (Vymenit a necekat az zkape a pripadne sebou vezme neco dalsiho, zivotnost ma davno za sebou.)

Procesor je na tu kartu slaby, obavam se, ze bud skoncis u toho, ze potrebujes cele nove PC (deska, procesor, grafika, zdroj, mozna pamet) nebo by ti mohla stacit slabsi grafika.

Já ti nevím no, jak píše Redmarx. Zdroj není nic moc a s novou kartou bych to neriskoval.
Můžeš koupit nový zdroj a slabší grafickou kartu, vhodnou k tomuto procesoru.

Například takto
AMD verze: http://www.alfacomp.cz/basket.php?items=_0TM0012R5 501
nVidia verze (o trochu slabší): http://www.alfacomp.cz/basket.php?items=_0TM0012O4 301

Víc s tím nemá smysl něco dělat, nejlépe asi pořídit si celý nový PC, oživovat po kouskách mrtvolu je nevýhodné.