Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj vydává zvuk jakoby cvrlikání

Hoj borci,

po roce co jsem si koupil zdroj Seasonic S12II-520 520W mi v něm začalo "cvrlikat". Něco málo jsem vygooglil, snad že by to měli dělat nějaké cívky, je to pravda ? Dá se s tím něco dělat ? Je to cvrlikání předzvěst, že ten zdroj odejde, nebo to je jen "kosmetická" vada ? A ještě jedna otázečka, je možné, že to samo přestane ? Nepište mi, že ho mám reklamovat, to pravděpodobně budu ale až bude vhodnější příležitost, jelikož teď nemám zdroj čím nahradit. Díky.

Koupil jsem v létě tento zdroj a hned po zapojení v něm hlasitě zapraskalo a tím to skončilo, nešel spustit. Nakonec jsem s pomocí zdejších zjistil, že chyba byla v kolébkovém vypínači (už z venku byl vidět špatně zapájený kontakt), tak jsem oželel záruku, otevřel jsem ho, kontakt lépe zapájel a zdroj funguje. Více zde:
http://pc.poradna.net/q/view/1266734-seasonic-s12i i-520-chrceni-a-praskani-po-zapojeni-nefunkcni
Zkus se z venku přes tu mřížku podívat na kontakty vypínače, jestli nemáš třeba podobný problém.