Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook okolo 20 000 s OS

Chtel bych na beznou praci ntb..dulezitejsi je vykon nez grafika..bude na programovani a tak...mozna na tvorbu grafiky .. Predstavovane parametry: HDD 80+ GB, RAM 1024MB ale jen v jednom slotu (ne 2x512MB), OS XP Prof. ... pozdeji mozna upgrade na Vistu. Prosim neco doporucte a jakou ma ntb spotrebu ?

jakou ma ntb spotrebu ?

Nezajímala by tě radši výdrž na aku? Opravdu tě zajímá spotřeba? To ej různý v závislost na tom, co noťas dělá. Při vypalování nebo intenzivním kopírování bude větší než při psaní v notepadu. Dále závisí na spotřebě disku, displeje, procesoru, wifi, modrozubu a to všechno nemá (nemusí mít) v čase konstantní spotřebu.

Pavel

Např.: PROMO KONFIGURACE: DELL
Originální Windows XP Professional
Inspiron 1501 Turion 64 Procesor MK36 (2.0GHz, 512KB L2 cache)
Širokoúhlý displej 14.1" WXGA (1280x800)
Operační paměť 1024MB 533MHz DDR2 (1x1024)
Hard disk 80GB (5.400rpm)
Optická mechanika 8x DVD+/-RW
Grafická karta ATI Radeon Xpress 1150 256MB
Wireless karta Dell 1390 802.11 b/g 54 Mbps Mini-PCI
Baterie 6-článková 56 WHr Li-Ion
2 roky Next Business Day

cena - 23.205 Kč
s dopravou - 24.038 Kč

Tady link na ještě nenakonfigurovaný výše zmíněný notebook:
http://commerce.euro.dell.com/dellstore/config/fram eset.asp?s=czbsd&l=cs&m=csk&c=2982&n=6820&cu=czbsd& v=d&cc=&ogn=&kcd=&ad=&mc=&rs=&cuid=&cg=&pch=1&demo= &gc=&sbc=czpadinspn&co=&b=72938

Jinak za 20 000 dvoujádrový nový se vším co jste si přál - to by byla asi opravdu super trefa. Spíš v tom případě (20 000 kč)opravdu lehce použitý.

to je pekne, ale nejlepe nejaky cesky obchod. Take bych pozadoval ctecku pametovych katez, bluethoon a s-video (co nejvice rozhran) ... max mozna i 25 000, ale musi byt s OS a nejlepe Prof. a s tou OEM- nevim, co presne znamena,ale abych tam pozdeji mozna mohl dat Vistu.. Mel by mi ntb nahradit snad plne desktop, ale nemel by byt tezsi jak 3kg a display tech 15" (15,4"). Ale s grafikou nevim..vetsinou maji GeForce go7300 a ta je asi intergrovana ze?... nejlepe s ATI.
A nejakou slusnou mechaniku a na DVD+ wifi.