Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook okolo 20 000 s OS

Chtel bych na beznou praci ntb..dulezitejsi je vykon nez grafika..bude na programovani a tak...mozna na tvorbu grafiky .. Predstavovane parametry: HDD 80+ GB, RAM 1024MB ale jen v jednom slotu (ne 2x512MB), OS XP Prof. ... pozdeji mozna upgrade na Vistu. Prosim neco doporucte a jakou ma ntb spotrebu ?

V tomto případě bych ti doporučil nějaký reasovaný značkový notebook. za tu cenu můžeš mít docela výkonný IBM nebo Compaq, který ti bude sloužit určitě déle než nový lowend, který bys do těch 20 000 pořídil

ja tak viem, ze OEM je dodavana k novemu HW, napr. k notebooku a nemozes ju pouzit na iny PC, preto je o moc lacnejsia a je na ten HW licenciou viazana. kym klasicku "krabicovu " verziu Win vies pouzit aj pri zmene HW/PC (v ramci medzi licencie samozrejme)

to je pekne, ale nejlepe nejaky cesky obchod. Take bych pozadoval ctecku pametovych katez, bluethoon a s-video (co nejvice rozhran) ... max mozna i 25 000, ale musi byt s OS a nejlepe Prof. a s tou OEM- nevim, co presne znamena,ale abych tam pozdeji mozna mohl dat Vistu.. Mel by mi ntb nahradit snad plne desktop, ale nemel by byt tezsi jak 3kg a display tech 15" (15,4"). Ale s grafikou nevim..vetsinou maji GeForce go7300 a ta je asi intergrovana ze?... nejlepe s ATI.
A nejakou slusnou mechaniku a na DVD+ wifi.