Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externi hdd pc nevidi po předchozím připojeni k smart tv

Dobrý den,mám podobný problém jaký jste tady již řešili,ale nenašel jsem tam řešení.Po vracení exter.hdd k pc se hdd neobjevil v ikoně počítač.V správci disku ho vidím pod označením disk 3,když použiji pravé tlačítko na disku3,nabídne mi pouze - převést na dynamický disk,vlastnosti a nápověda.při použití pravého tlačítka na samotný oddíl nabídne mi - odstranit svazek a nápověda.Jde mi hlavně o to zda se dostanu k tantum na exter.hdd. K smart tv byl připojen krátce své soubory jsem tam viděl pak mi bylo nabodnuté připojení k tv po okliknutí a zpětném otevření soubory zmizely.Děkuji za každou radu.

to je normálne,televízor obvykle použije svoj systém súborov na pripojenom disku,ktorý obvykle nieje kompatibilný s bežným systémom súborov používanom v domácom pc,často je to robené schválne-kvázi ochrana pred neoprávneným kopírovaním nahrávok a splnená požiadavka ochrany autorských práv,často sú nahrávky aj šifrované,takže mimo dotyčný televízor nejdú za normálnych okolností prehrať inde bez nejakej ďalšej úpravy............preštuduj si manuál k tv,možno tam nájdeš zmienku o tom,ako tv formátuje disk/často linuxovský ext-ext3 systém/ a potom si môžeš na internete nájsť programy/systémové doplnky,ktoré umožnia takýto súborový systém prečítať aj na pc bez preformátovania disku

Děkuji všem za rady a návody.Problém úspěšně vyřešen zachráněno 99 % všech dat. Nejprve jsem zformátoval disk v Acronis Disk Director a pak pomocí programu GetDateBack Simple nechal obnovit data ze zformátovávaného disku. Jen trochu časově náročnější ,program z disku (1tera) asi jedna třetina zaplněná ,přes 20 hodin načítal data.