Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat hru do notebooku, který nemá DVD mechaniku?

Přeji pěknou neděli všem,
pánové a dámy potřebuji od vás pomoc. Pořídil jsem přítelkyni noťas, který nemá DVD mechaniku. A teď problém, přítelkyně je ujetá do simíku, mám tady originálku The sims 3 + nějaké dodatky. Jak to na ten noťas nainstalovat když nemá mechaniku?
Napadlo mě to hodit na normální stolní pc, pak si to otevřít v total commanderu a to co se mi ukáže na Déčku zkopírovat na flashku... A pak to nějak přes ikonku The Sims nainstalovat.
Jde to tak? Pokud ne, můžete mi poradit jak na to?
Omlouvám se za tento stupidní dotaz, do počítačů moc nedělám.

Předem díky moc za rady.
S pozdravem Asijone.

No tak mas len dvba sposoby ako to spravit =

1. Kupis priatelke externu dvd mechaniku a tak to nainstalujes

alebo

2. Das to DVD Sims do ineho pc a spravis OBRAZ DISKU (Image, ISO) potom naisntalujes priatelko do notebooku neaky program na virtual disk napriklad: UltraISO a snim vytvoris 1 vyrtualnu mechaniku a potom cez ten program/virtualnu mechaniku spustis to ISO/Image

Tak jo chlapy, díky moc za odpovědi. Stáhl jsem si program CDBUrnerXP a už na tom makám. ISO mám už hotové, nyní extrahuji do PC, pak to šoupnu na flasku a přes Daemon Tools to tam nějak nainstaluji. Snad se to vyvede.

Takže ještě jednou díky moc za odpovědi, pokud se něco podělá určitě se ozvu ;-).
K té externí mechanice. Promyslím to, ale pořizovat to asi nebudu. Všechno (filmy, hudba atd...) jedeme přes flashku právě proto jsem si myslel, že mechanika nebude potřeba...

Jinak chlapi, mám na vás ještě jednu prosbu.

Takže udělal jsem ISO v CDBurneruXP, extrahoval do total commanderu, hodil na flashku a šoupnul do notebooku do složky The Sims.
V noťasu mám staženej prográmek DAEMON Tools Lite, tento program by měl sloužit jako virtuální mechanika. Jenže jak tu složku The Sims vložit do té virtuální mechaniky?

Když si otevřu DAEMON a dám přidat virtuální disk (nebo tak nějak), otevřu složku The Sims, tam jsou nějaké složky (Caches, Game, GameData, Installer, Support, The Sims 3, install app., Thumbnails), ale nikde není ta ikonka The Sims, přes kterou se hra instaluje. Všechno jsem to rozklikal, ale nikde žádná instalačka, nevím tedy co mám vložit do té virtuální mechaniky...
Snad mě chápete, pokud ne. Udělám screen.

Ještě bych se rád omluvil za moje stupidní dotazy, pochopte každý je na něco. Mě ty počítače celkem obešli :-D. A ještě když na vás kouká přítule těma očima, pane bože jak to, že neví jak na to.., tak tomu moc nepřidá :-D.

... extrahoval do total commanderu, ...

Cože? :-?

... jak tu složku The Sims vložit do té virtuální mechaniky?

Do virtuální mechaniky se nevkládá žádná složka, nýbrž obraz disku, tj. to ISO, které jsi vyrobil (a bůhvíco pak s ním zcela zbytečně prováděl).

Správný postup:
Vytvoříš ISO -> zkopíruješ na flashku -> flashku odpojíš z PC a připojíš do noťasu -> otevřeš zkopírované ISO v Daemonu -> spustíš instalaci.