Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze načíst windows

Zdravim,
potřeboval bych pomoc. Koupil jsem si nové komponenty do PC, PC jsem sám složil tak měsíc jel v pohodě, ale když jsem si koupil novou bednu a komponenty dal do ní tak se mi nechce načíst windows na disku. Zkoušel jsem je i přeinstalovat, ale vždy to samé. Když jsem je nainstaloval zeptalo se to na jmeno a heslo, PC se restartoval a pak to už jenom zapne PC a pak zas vypne zapne vypne a takhle furt dokola. Dostanu se akorát do BIOSU. Předem diky za pomoc DESKA: gigabyte b85m-d3h

Nieco podobne sa aj mne stalo davnejsie a nakoniec bol problem vtom ze zo ZDROJA TEN siroky kabel (24 pin) bol zle zasunuty.
Takze v tvojom pripade skusim skontrolovat ci si vsetky kable dobre a poriadne zasunul a nic tan nekoliduje...