Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubuntu bez CD/DVD a Flashky

Ahoj, nedávno jsem se ptal zda jde nainstalovat android na PC. Dal jsem to na CD, android se rozběhl a pak to spadlo. Tak jsem se tak koukal na internet, a našel jsem tam Ubuntu. Jenomže na jeho instalaci je potřeba buď bootovací CD/DVD nebo bootovací flash disk. Jenomže ten stařičký PC nedokáže vypálit DVD, a nebere už žádné USB zařízení :( Šlo by to nainstalovat i nějak jinak ? Omlouvám se za chyby. Píšu z mobilu.

No tak jsou tam 2GB DDR2 RAM, Grafika Radeon HD6450 a procesor Intel Celron 2,80 GhZ jen jedno jádro. Ještě jede, ale už nečte žádná USB, ani nedokáže vypálit DVD/CD :) Zas tak prehistorickej není :) A myslím si že by na tom to Ubuntu jelo :) Jen bych to potřeboval metodou bez CD/DVD nebo Flashky :)Myslíte že to nepůjde ? Když tak ještě zkusim souseda