Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pc sestava do 14 000,- "směr herní"

Zdravím všechny, kdo by měli čas,chuť a náladu pomoci,poradit a i zkritizovat 2 pokus začátečníka, na jeho trnitý cestě k PC blížícího se specifikaci "herní".
1.využití - směr herní (ne zase wasd psycho)
2.cena- 14000,-
3.bez OS (win.7?)
4.jako monitor využívat Philips 42 PFL 4307 1920x1080 3Dpas
5.sestavení czc

uvažované komponenty: AMD Trinity Athlon X4 750K,SileniumPC LT HE922,Kingstone HyperX Fury White 8GB DDR3 1866,Gigabite GA-F2A78M-DS2-AMD A78,MSI R7 265 2GD5OC,Samsung SH-224DB,Seasonic SS-400-F3 400W OEM,Seagate Dekstop SSHD-1TB,Zalman T5.

Warning: může tam být kravina !

Díky moc.

ja jsem doteď měl jenom noťas Lenovo G580 a ty s němu kopii win nedávaj,kleknul a je na zár. opravě,nebylo to možný nijak ho obnovit (one key recovery)Bios nic. tak jsem uvažoval o win7,8.1 mi nějak nesedla(vim že podpora do 2020). no a už vím že ta moje navrhovaná sestava je kravina komplet a protože mi jde hlavně o wargaming takže platforma intel.