Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký počítač pro konstruktéra?

Stejná otázka jako před 2 lety, ale dnes je svět zase jinde.

Limit max 48 000,- s DPH ( = 40 000,- bez DPH )

Komplet počítač s win, klávesnicí, myší + jakobymyší. Jen bez displeje. ( Výhledově se předpokládá nějaký 30" 2560x1600. Bude dokoupen dodatečně. )

VGA předpokládám Quadro K4000 nebo slabší, kdyby nevyšly peníze.
Jakobymyš asi SpaceMouse Pro cenik.html
Měl by být v rámci možností ( ne na úkor výkonu ) tichý.

díky.

v profi svete sa na nejaké herné API/engine príliš neprihliada,podmienky sú skoro rovnaké-certifikovaný,overený hardware podla požiadaviek softwaru,ktorý má byť používaný,doporučenia nájdeš na stránkach výrobcu softwaru,ideálne je zariadiť sa podla toho...nevhodný,necertifikovaný čipset na doske,nepodporovaný procesor ,nevhodný ovládač nejakej súčasti počítača môže velmi rýchlo spraviť škrt cez rozpočet,bez ohladu na to,ako je moderný....

Na výkon SSD žádný vliv nemá, jen odezva/rychlost SW, OS, start by se podstatně zvýšila o proti klasickému disku, ovšem je to svým způsobem pořád sázka do loterie o proti klasice = zhebne - nezhebe, nikdo neví kdy a proč.
(jestliže platí zálohovat, zálohovat, tak pro SSD to platí dvojnásob, data z chcíplého SSD už nedostaneš)

díky za tip.
Zatím se mi nepodařilo tam zaregistrovat. Zkusím znovu odpoledne. Teď se musím věnovat jiné práci.

Přístup odepřen

Chyba Chyba
Pouze členové s dostatečným oprávněním mají přístup k této stránce.

Nastala bezpečnostní chyba při autentizaci.

Ověřte prosím zda jsou ve vašem prohlížeči povoleny všechny cookies, že nepoužíváte uloženou nebo cache-kopii web stránky a že nastavení vašeho firewallu či proxy neskrývají vaši IP adresu.