Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přesměrování url na příslušnou IP adresu

Dobrý večer, mohl by mi prosím někdo prozradit, jak přesměrovat v každém prohlížeči ve Windows 8.1 zadanou adresu na nějakou IP adresu ? Třeba bych si vytvořil názvy domén ve tvaru aaa.loc, bbb.loc, ccc.loc. Pokud tedy po zadání URL nějakého názvu a tento název bude obsahovat za poslední tečkou "loc", tak přesměruj na nějakou IP adresu. Nehledám ani soubor hosts ani nastavení v každém prohlížeči pomocí Proxy. Díky všem za pomoc.

nooo, hodne vysoko jsi nastavil latku, Ty vlastne chceš vpašovat vlastný záznam DNS do svého routru a ono to je od samotného počátku internetu chápano jako absolutní priorita aby to nešlo udelat, kdejaké podpisové mechanismy se zavedly a certifikáty se overují a ...

určite to jde udelat

... :puff: