Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sloučení 2 internetových připojení do jednoho?

Zatím je to jen v akademické rovině (vím, že to vypadá napůl šíleně).

Dotaz zní: WinXP a noťas se dvěma PCMCIA sloty. Šlo by zprovoznit připojení k internetu pomocí dvou takovývh karet http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=PAE-68 4823 tak, aby se pomocí SW nastavení spojily ty dvě připojení do jednoho? Jde mi o technický řešení, ne o diskuzi že za tu cenu můžu mít...

Představoval bych si to tak, že takový "spojený připojení" by se použilo buď přímo na tom noťasu nebo se vysdílelo přes síť (wifi) do vnitřní sítě dalším PC.

Pavel

Tiez som svojho casu presne nad tymto rozmyslal, ale vhodny soft som pod windowsy nenasiel.
Potrebujes nieco, co vie robit loadbalancing - obavam sa, ze windows na to nie je stavany
navod pod linux je tu: 252, ale tam zas budes mat problem spojazdnit tie Option karty.

option karty funguji pod linuxem naprosto bez problemu. jadro 2.6 je pripoji jako standartni seriovy port, se kterym si muzes system delat co chce ( rozumen, pouzivat jako modem, definovat AT prikazy a podobne ), na strankach Globetrotteru ( vyrobce karet ) maji primo navod ( pokud me pamet nesali ). Co se tyce routovani dvou internetovych pripojeni a jeho loadbalancing, tak na to muzes na windows v klidu zapomenout.