Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta na hry

Čau všichni chci se zeptat do teď používám Grafickou kartu Nvidia Geforce GTX 260 1GB DDR3
DirectX: 10
Podpora OpenGL: 2.1
Pixel Shader Version: 4.0
Vertex Shader Version: 4.0

A chtěl bys si koupit tuto: http://www.czc.cz/gigabyte-gt-730-ultra-durable-2- 2gb-ddr5/155678/produkt?q-c-0-price=r0-2000&q-cate gory-id=9ht0msjf58gnva96n24a7t1057 nevím jestli je lepší než tu kteru aktuálně používám jestli by to bylo na ty hry dobrý

1. Jo, miniaturu, na které není u stávajícího vidět ani typové značení, ani výrobce, ani UL, či TÜV. Druhý (ne)zdroj je nepoužitelný.
2. Ano, uklepl, jen 115W. Teoreticky by to měl ten stávající "utáhnout", ale kdoví v jakém je to stavu, ani to "max 550W" není povzbuzující.