Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace komponentů

Dobrý večer.
Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak je to s reklamací komponentů.
Jestli mi hned vráti peníze nebo jestli jí pošlou někam opravit atd..
Jdu reklamovat wifi kartu nechýtá žádný signál ani na 3-4m.
Obchod je alfacomp a cena byla okolo 500kč.
Jo a jaké jsou vaše zkušenosti.

Vrácení peněz je pouze dobrá vůle obchodníka, jinak až po třetí reklamaci stejné závady. Buď ti pošlou obratem novej kus, nebo to pošlou na opravu. To je individuální, záleží na obchodníkovi. U zboží za pětikilo bych to viděl na novej kus obratem, tyto věci se neopravují.