Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash disk

ahojte, nechal jsem si zformátovat mou flashku a od té doby píše že je plná i když na ní nic není. co mám dělat?

Vycházejme z toho, že svůj dotaz myslíš vážně (vyhrazuji si právo tento názor kdykoliv změnit) a tak se táži: Kdo a při jaké příležitosti ti píše, že je flashka plná?
Pokud je to při kopírování souboru většího, než 4GB, tak to nejspíš bude tím, že máš svoji zakázkově formátovanou flashku zformátovanou na FAT32. Na tento souborový systém nelze umístit soubor větší, než 4GB a při pokusu o kopírování systém pokaždé zobrazí zprávu o nedostatku místa. Potom by to chtělo NTFS.