Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Wireless Laser Mouse 6000

Testuji tuhle mys, co mne ale na prvni omak znepokojuje a zneprijemnuje zivot je znacna vule neboli tzv. mrtvy chod skrolovaciho kolecka, myslim tim nikoliv vule do stran(kolecko je naklapeci), ale to ze musim koleckem otocit temer o ctvrt otacky z vychozi pozice aby doslo k posunu napr.internetove stranky o nastaveny pocet radku nebo treba fotky v prohlizeci, myslite ze tohle ja vada nebo spise nectnost??Mate li nekdo tuto mys, napiste vase poznatky.:beer:

Tuhle krysku mam jen v OEM verzi, nastavit v zakladu muzu jen pocet radku, navic kolecko je bez tzv.aretace-ony zuby citelne chybi, predtim jsem pouzival A4Tech a tam se kolecko chovalo docela velmi presne, no jak pise kolega, je to jen o zvyku, uz sem se polekal ze mam vadny kus!!

Mam tu uplne staru MS IntelliMouse este s gulickovym snimanim (8-)) a kolecko funguje uplne normalne, pootocim o jeden "zub" a posunie sa stranka.
Neviem ale teraz ci som instaloval alebo neinstaloval ten MS nezmysel (myslim ovladac ci co to je) pre intellimouse mysi, ak si neinstaloval tak skus.

Tvoja mys nema na kolecku "pozicie"? Alebo mas na mysli ze zmena jedne pozicie je tak velka? U mna je jedna pozicia kolecka odhadujem asi tak desatina otacky (moj odhad)

Mám myš Logitech MX620 a občas se stává, že kolečko nezareaguje na 1 otočení, někdy aji na 2 pootočení po sobě.
Prostě otočím o jeden "zoubek" ale scrolling v Maxthonu nikde.

Je to závada a je to reklamovatelné? Něco podobného jsem viděl i u staré Geniusky, a tak nevím jestli to třeba nebude vlastnost Maxthonu nebo ja nevím..
Našel jsem tento thread a nevím jestli to je to stejné nebo ne, proto to píšu zde a ne jako nový dotaz.