Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Wireless Laser Mouse 6000

Testuji tuhle mys, co mne ale na prvni omak znepokojuje a zneprijemnuje zivot je znacna vule neboli tzv. mrtvy chod skrolovaciho kolecka, myslim tim nikoliv vule do stran(kolecko je naklapeci), ale to ze musim koleckem otocit temer o ctvrt otacky z vychozi pozice aby doslo k posunu napr.internetove stranky o nastaveny pocet radku nebo treba fotky v prohlizeci, myslite ze tohle ja vada nebo spise nectnost??Mate li nekdo tuto mys, napiste vase poznatky.:beer:

Mám myš Logitech MX620 a občas se stává, že kolečko nezareaguje na 1 otočení, někdy aji na 2 pootočení po sobě.
Prostě otočím o jeden "zoubek" ale scrolling v Maxthonu nikde.

Je to závada a je to reklamovatelné? Něco podobného jsem viděl i u staré Geniusky, a tak nevím jestli to třeba nebude vlastnost Maxthonu nebo ja nevím..
Našel jsem tento thread a nevím jestli to je to stejné nebo ne, proto to píšu zde a ne jako nový dotaz.