Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ochrana PC

Jako ochranu před viry a další havědí používám NOD32, Kerio Personal Firewall, Spyware Terminator, Spybot Search and Destroy a Windows Defender...Poradíte ňákou nejlepší kombinaci?

Stačí jen trochu dávat pozor, nic víc to nechce.
Veškeré FW, uživatelské účty, bezpečné užívání
Firefoxu a Opery jsou jen urban legends.
Záplaty Windows, IE, OE na všechno stačí.
Vlastní nastavení IE je ovšem nutností nejlíp v součinnosti
s free programy na zabezpečení kompu, což je ta nejmenší maličkost.