Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor problém - vubec nereaguje

Dobrý den, při zapnutí pc nenabehne monitor, vubec nereaguje ~ grafika ok, zdroj ok, ramky ok, co další by to mohlo být? Základní deska nove vymenena, integrovana grafika, stále ani po výměně nefunguje. Prosím o radu, už nevím co s tím!!! :(
Zmena predmetu, pôvodne: DŮLEŽITÉ, monitor problém (los)

Ze dolezite...ako keby to malo dacomu pomoct. Si na stejnej urovni ako hocikto iny tuna.

při zapnutí pc nenabehne monitor, vubec nereaguje

grafika ok, zdroj ok, ramky ok

Trosku si odporujes, nie? ako si zistil ze dane veci su ok? Ked ti pc len huci a nemas ani obraz ani zvuk, moze byt na vine cokolvek - od zleho zapojenia az po vadny HW.

To pc už někdy fungovalo nebo se jedná o nově postavený stroj?
Je totiž možné, že deska ten procesor nepodporuje.
Eventuelně není zapojené přídavné napájení procesoru.
Nejdřív bych ale udělal reset biosu.
(a bylo by vhodné sem napsat použité komponenty)