Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smysl zpravicek

Zdravim lidicky,

ptam se jestli má smysl psát do zpráviček věci typu: "vysel update antispywaru" ..
Je to věc tak individuální (mnoho lidí ani antispyware nepotřebuje natož psát zprávičky o něčem co může být aktualizováno klidně i několikrát denně) že podle mě by se prostor na zprávičky dal zaplnit uplně jiným způsobem..

Nechci prudit a rozmýšlel jsem se jestli sem tento příspěvek pastnu nebo ne (ostatně mi to může být jedno) ale to bych také mohl psát zprávičky "dneska se mi aktualizoval nod, připojte se k internetu a proveďte aktualizaci". Proste informativní hodnota pro mnohé lidi nulová.

Ve své podstatě máš pravdu, na druhou stranu není na škodu, když se některým méně zkušeným uživatelům čas od času připomene, že jejich antivir/antispyware nestačí jen nainstalovat, ale že je důležité jej i aktualizovat.

Mně osobně by také stačilo přečíst si ve zprávičkách upozornění např. jen na nové verze programů, aktualizace si hlídám automaticky, resp. ten či který program.

Zatím zpráviček není tolik a může je vkládat kdokoliv, takže nějaké omezování snad není nutné. Kdo nechce číst o aktualizacích, ať je přeskočí. Ale někdy se můžou hodit třeba v případě, že by s nějakou aktualizací byl problém, tak si uživatelé v diskuzi pod zprávičkou mohou vyměnit zkušenosti.

host to popisal celkom dobre, len doplnim moje postrehy:
1., niekedy program automaticky netestuje najnovsie aktualizacie, alebo uzivatel to moze mat omylom vypnute alebo zakazane a v tedy sa to celkom hodi.
2., niekedy sa clovek z takejto bleskovky dozvie, ze vobec taky program existuje. :-p

p.s.: jasne, ze toto nie je nejaka exkluzivna bleskovka, ale lepsia taka ako ziadna.