Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smysl zpravicek

Zdravim lidicky,

ptam se jestli má smysl psát do zpráviček věci typu: "vysel update antispywaru" ..
Je to věc tak individuální (mnoho lidí ani antispyware nepotřebuje natož psát zprávičky o něčem co může být aktualizováno klidně i několikrát denně) že podle mě by se prostor na zprávičky dal zaplnit uplně jiným způsobem..

Nechci prudit a rozmýšlel jsem se jestli sem tento příspěvek pastnu nebo ne (ostatně mi to může být jedno) ale to bych také mohl psát zprávičky "dneska se mi aktualizoval nod, připojte se k internetu a proveďte aktualizaci". Proste informativní hodnota pro mnohé lidi nulová.

host to popisal celkom dobre, len doplnim moje postrehy:
1., niekedy program automaticky netestuje najnovsie aktualizacie, alebo uzivatel to moze mat omylom vypnute alebo zakazane a v tedy sa to celkom hodi.
2., niekedy sa clovek z takejto bleskovky dozvie, ze vobec taky program existuje. :-p

p.s.: jasne, ze toto nie je nejaka exkluzivna bleskovka, ale lepsia taka ako ziadna.