Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínání PC

Zdravím, samovolně se mi vypíná PC, prostě se najednou vypne, ale do USB a všeho jde porad sťava. Trvá to asi 3 sek a znovu se nakopne. Taky se mi stává, ze pri zapínání musim silně pritlačit na zapinaci tlačítko a stejně pak 3 sek čekám na odezvu než se PC zapne. Nevi někdo co s tím? Diky

Deska je nová 2 měsíce, to se mi nějak nezdá, ze by se už nafoukly kondenzátory. Chlazení by melo byt taky OK, airflow jsem vychytal a na procaku mám SilentiumPC Fera 2 s dvěma vetraky. Zkusim tedy si pohrat s tím zapinacim tlačítkem a zdroj by to mohl mít taky za vinu, protože pamatuje už par let. Název takhle z hlavy nevím. Prozatím díky!

Podobný problém. Pri zapínaní PC sa poriadne neroztočili ventilátory , vypol sa , znova sám zapol , takto asi 10 krát, kým naskočil PC a dostal som sa do OS. Zrazu sa vypol úplne a nešiel zapnúť , keď už tak znova dokola. Vypínal sa kedy sa mu chcelo. Vymenil som zdroj, všetky problémy pominuli. Vypínanie PC môže byť od zdroja alebo prehriatia CPU. Skontroluj si to.