Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno iPhone 6, Huawei P7 vs Xperia Z3

Zdravim, jsem majitelem od zacatku cervence telefonu Huawei P7, a premyslel jsem o koupi iPhonu 6 (64GB) a Xperii Z3, vzdy jsem mel jen telefon s androidem, takze by to byla zmena, ale celkem se bojim tech parametru za tu cenu, ovsem Xperia Z3 nabizi celkem skvele parametry a navic vodotesnost coz je take plus. Byl bych moc rad, kdyby se tu nasel nekdo kdo by mi to trosku objasnil (hlavne vykon ve hrach) a pomohl s vyberem. Celkem se bojim te 1 GB ram no. Dekuji za nazory a obhajobu :)

Myslím si, že P7 je trochu mimo (níže než třeba ta Z3). Já bych vzal Z3. I když k Sony mám stále averzi kvůli kvalitě (časté reklamace, alespoň u místní pobočky T-mobile. Vycházelo to na 4 reklamace ze 7 prodaných Z2). Ale tak třeba to Z3 konečně napraví.
iPhone nekomentuji. Buď bych vzal iPhone 5 nebo nic. 6 je pro mě naprosto nepovedený kousek (trčící foťák, ty proužky.... Brrrr)

Ze patris ke stastlivcum, kteri nemuseli reklamovat nic neznamena, osobne bych z toho vyberu taky preferoval Sony, ale to ze az do ted (do Z2) meli vysokou poruchovost je fakt. Z3 i Z3 compact jsou moc krasny smartphony, tak jim preju, aby nebyly tak poruchovy jako predchozi generace, ale na hodnoceni je vzhledem k dobe od zahajeni prodeje jeste brzo.

Ale taky už jsem lecos reklamoval takové štěstí nemám.:-)No jestli prodávali dva různý displeje jak píše Satyr jeden Ok druhej ne tak to prasárna je, to samý dělá Seagate s 2 TB HDD a kdysi nato dojeli Tv Tesla první várky super obrazovky CRT pak do stejnejch Tv začli cpát levný čínský srac... a jméno Tesla rázem platilo za zmetek.

Hele asi moc nezměnilo. :( Kolega v práci jej reklamoval, protože se cosi dostalo pod displej a když ho dal ze srandy pod vodu, tak se utopil. Přišel nový z reklamace a ten kdesi prosvítal kolem LED diody a všechny pořízené fotografie měly uprostřed růžovou skvrnu. Pak už neměl nervy a nechal si vrátit peníze.

Kolik Samsungu si drzel v ruce? Ja ze mam cerstvou zkusenost se Samsung Galaxy S3 Neo a Samsung Galaxy S4 i9506 (mimochodem velmi vykonny hw za rozumnou cenu) a Touchwiz je naprosto OK, uz u Samsung Galaxy S3 se mi zdal docela v pohode, ale to jak Samsung aktualne zapracoval na svem prostredi, klobouk dolu.

Ahoj, Iphone bych se vyhl, a to kvůli tomu že aplikace padají což se na pětce nedělo a konkrétně se mi nelíbí jeho linie, být tebou tak si už raději koupím 5S. Sony Xperia Z3, krásný vodotěsný telefon, nebál bych se ho koupit ale Huawei Ascend P7 má také něco do sebe i když výbavou moc nekonkuruje a právě proto bych volil Huawei Ascend Mate 7, horká novinka za cenu pod 13 tisíc, propracované prostředí, Emotion UI ve verzi 3.0 vypadá krásně, mám stejné prostředí v telefonu jako ty (UI 2.3) a Matem se nedá srovnávat, tiše doufám že vyjde aktualizace. + Ma čtečku otisku prstů. Pokud už nechceš P7 a chceš něco "novějšího" tak bych koupil Mate 7 ale divím se že chceš nový telefon po necelém půl roce, vím že P7 není nic extra ale ty nejnovější funkce přece má a čtyřjádro zajišťuje dostatečný výkon...

A nevite kde koupim XPERII Z3 a budu moct platit pres PayU? Kartu mam limitovanou, a na klasicky bankovni prevod cekat nemuzu odjizdim mimo CR. Pres PayU se platim vzdy na CZC a probiha to ihned, neznate jiny obchod krom CZC ktery ma Xperii Z3 za slusnou cenu? A ne za 18 klacku? Pokud ne, holt pockam az mi banka schvali jiny limit (par dnu) a zajedu si pro nej nebo jej poridim v zahranici.