Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: cena provozu pc / den

zdravim...

Zridil jsem si domaci server (starsi Pc - P250, 1*hdd, minimalni provoz, bez monitoru) a zajima me kolik muze tak radove stat elektricka energie / den?

dekuji za odpovedi.

Jen tak na okraj, na kolik vyjde svícení červené žárovky na prodlužovačce
s přepěťovou ochranou, když je zapnutá po celý rok - TV, video, věž.
Nechce se mi to vypínat, musel bych video a věž pořád nastavovat.
Údaje nic neříkají a šroubky mají hladkou hlavu, takže se nedostanu
k rozmontování a vypnutí žárovky. Ne, že by mě to mělo zruinovat, ale údajně
celoroční status TV ve StandBy režimu vyjde na 500, to jsou údaje z loňska.