Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení disku

Nazdárek. Jaký software pro rozdělení disku? Jde mi o to rozdělit 50GB disk na dvě nebo tři části, aby se každý oddíl tvářil jako samostatný disk. Může se takový disk rozdělit, i když jsou na něm data? Nechci aby to rozdělil fyzicky, jen jako nebo já nevím jak to mám napsat :-)
Díky za tipy

V poslední době, pokud se setkám se ztrátou dat, způsobenou rozdělováním disku, vždy je na vině Partition Magic.
Takových nástrojů je víc, osobně bych ti doporučil Acronis Partition Manager, popř. Acronis Disk Director Suit