Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neumím na spodní lištu dát zástupce souboru.

Win7 64 b. Mám 2 soubory pdf - katalogy.
Když je mám na ploše, udělám si z nich přes pravé tlačítko zástupce a toho se pak snažím přesunout na spodní lištu, vždy se mi dole objeví AR a nikoli ty soubory. Po poklepání na tuto ikonu se spustí AR XI s nabídkou posledních 5 pdf, ale katalogy to už většinou nejsou.
Několikrát denně potřebuji otvírat ty konkrétní katalogy. Jak na to?

A to je to, co to dělá a já to nechci.
Bez problémů na lištu dám jakýkoli spustitelný program. Ale když tam dávám pdf, doc, xls, ... všechno se chce připnout k nějaké aplikaci a pak se spouští ta aplikace. Což mě dost sere, protože dělám i nabídky a faktury ze sw, kde je spousta údajů zadaných a když třeba po 20 vytvořených pdf potřebuji mrknout na něco do katalogu, tak místo něj se mi otevře AR s nabídkou 5 posledních.

Tak jsem to trochu zkoušel. ( Kmochna )
Dát tam pdf mi nejde. Ale dát tam AR a připojit pdf jde. A pak se to musí pouštět přes pravé myšítko a dá to na výběr připojené pdf. Trochu oklikou, ale aspoň tak.

Kráťa 11:22 Win+D jsem si nevzpomněl. To mi připadá asi nejlepší.