Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klavesnica cca 20€

ahoj

zas by som potreboval poradiť, tentoraz ohladom výberu klávesnica
cena 20€ +/- 10€ takže 30€ je fakt strop

stará klávesnica stále funguje na 100% len keďže ju mam pod stolom na výsuvnej doske tak večer pokiaľ nemám lampu otočenú priamo na sebe tak nańu nieje moc vidno
stoho dôvodu by som potreboval naijaku klasicky podsvietenú klávesnicu čo je aj hlavná podmienka
tiež som naučený na väčšie klávesi bez medzier
klasicky dlhy ľavý shift
enter na jeden alebo dva riadky mi je už jedno

Synovec má Connect IT myš i klávesnicu a zatím si na to nestěžuje. Jako začínajícímu pubescentovi, kterej stejně ťuká dvěma prsty a hraje na tom hry, mu jsou ukradený požadavky na klávesnicu, jaký mám třeba já. Mně se na ní vcelku blbě psalo, nevyhovoval mi stisk kláves, jemu to bylo fuk. Ale jede to bez problémů. Osobně bych to vzal na milost.
Co se týká myši - pak kámen úrazu bývají u levných značek obvykle ovladače a přibalený software. Ale ten se dá obejít programy třetích stran (alespoň pokud jde o přídavná tlačítka).

Bodejť, když většina uživatelů jsou samouci ve psaní na klávesnici a ťukaj do toho od dvou do šesti prstama. Takovým malej levej Shift nevadí. Desetiprsťákům to poleze krkem po prvních několika napsaných větách. Zato velkej Enter dvouprsťáci potřebují nejvíc, desetiprstí ho stejně mačkaj malíčkem na stejným řádku, na kterým maj prsty v základní poloze.