Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rapidown

Zdravím.Má někdo zkušenosti s programem rapidown.stahuje to vice rapidu naraz bez toho aniz by clovek musel cekat na dalsi stahovani,ale ty soubory co mi to pak stahne tak nejdou použit.POkud někdo ví jak na to tak budu rád.Dík

High,
soubory jsou zararované, ale mají za příponou rar navíc ještě příponu html. Po odstranění přípony html soubor nejde rozbalit, rozbalovací program hlásí, že soubor je prý vadný. Ale kdoví, jak se s tím vlastně má dělat.
Bay.

Ahojky chci si stáhnout film Zkuste to přes pejsky na xxxxx ale nejde mi to stáhnout nevíte proč?:.( Dám to do toho Rapidownu a nechcou se mě tam načítat procenta a pak když sem si stáhla film měla koncovku rar a nešlo mě to odrarovat nevíte proč??:.( Mám to už 3 dny a ještě sem nic nestáhla
Odstraněn odkaz na warez, viz Pravidla. (karel)

Možná že ty soubory byly smazané. Mě to stáhlo soubor s příponou htlm jenom když byl smazán jinak to stahuje s příponou rar . a ještě jeden poznatek mám společmou ip jakmile někdo jiný stahuje z rapida tak mi rapidown nestahuje ale pokud stahuju já tak jde .:!:

V tom to nebude. Zmíněný soubor jde např. pomocí IE normálně stáhnout.
Dotazy, podobné jako ten první zde (7.2.) se opakují v nejrůznějších
diskuzních fórech na netu v různých jazycích. A nikde není kloudná
odpověď. Je to nevyřešený problém.

Nevím jak kdo, ale já jsem to zkusil a zjistil jsem, že se stahne rar soubor, který velikostně odpovídá tomu stahovanému. Nicméně ten rar soubor se tváří jako poškozený. Při zobrazení souboru ve winraru se jedná o xml stránku a při přejmenování souboru na html se soubor otevře a je tam moře úvodních stránek do rapida, myslím ty, kde si vybereš zda máš FREE, nebo PREMIUM. Tím to považuji za vysvětlené.

je to na hovno sice stahne soubory ale nejdou otevřit(winrar 3,62,winzip 11.brazip 9 )všechno hlasi že to neumi otevřit nebo je to požkozene.soubory maji spravnou velikost takže se zase vratim k měměni Ip což u souboru po 4,5 MB když je jich 70 je na ojeb.

Nejenže soubory nejdou rozbalit, ale jak zde bylo napsáno, že mají stejnou velikost, nemají správnou velikost, tak jako by to stáhlo klasicky přes RapidShare. Liší se to jen minimálně. Ve vlastnostech toho souboru to člověk ani nepozná. Je to řádově Kilobajtech, takže je to patrné např v Total Commanderu. Ale nemá to ani správnou velikost. Liší se jen o chlup, ale to stačí. Podle mě to určitě souvisí s tím, že to nejde otevřít.

Ahojky chci si stáhnout film Zkuste to přes pejsky na xxxxx ale nejde mi to stáhnout nevíte proč?:.( Dám to do toho Rapidownu a nechcou se mě tam načítat procenta a pak když sem si stáhla film měla koncovku rar a nešlo mě to odrarovat nevíte proč?? Mám to už 3 dny a ještě sem nic nestáhla:.(
Odstraněn odkaz na warez, viz Pravidla. (karel)

Souhlas. Rapidown, je takový shit, který možná funguje, když máš zaplacený premium účet, jinak free stahuje soubor o velikosti a názvu, jak by měl mít ten který chceš, ale je to pořád dokola do něj načítá html kód stránky rapid.com

Souhlas. Pokud chci Rapid "ojebat" musím počítat s tím, že se budou snažit aby se mi to nepodařilo. Nejjednodušší cesta je opravdu zaplacení Premium access a takové starosti odpadají. Zas tak velká částka to není a navíc lze platit přes Paypal, takže nepotřebujete ani takové chytráky jako jeden z výše přispívajících.