Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rapidown

Zdravím.Má někdo zkušenosti s programem rapidown.stahuje to vice rapidu naraz bez toho aniz by clovek musel cekat na dalsi stahovani,ale ty soubory co mi to pak stahne tak nejdou použit.POkud někdo ví jak na to tak budu rád.Dík

Souhlas. Pokud chci Rapid "ojebat" musím počítat s tím, že se budou snažit aby se mi to nepodařilo. Nejjednodušší cesta je opravdu zaplacení Premium access a takové starosti odpadají. Zas tak velká částka to není a navíc lze platit přes Paypal, takže nepotřebujete ani takové chytráky jako jeden z výše přispívajících.