Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přinutím MSIE používat proxy za situace, kdy je aktivní telefonické připojení sítě?

Mám k dispozici dvojí souběžná připojení k Internetu:
1) telefonické připojení sítě
2) přes síťovou kartu

Každé z uvedených připojení má své výhody a nevýhody, to není podstatné.

Problém je v tom, jak mám v MSIE přepínat, zda budu v danou chvíli používat jeden nebo druhý typ připojení. V okamžiku, kdy je živé telefonické připojení sítě, tak MSIE nedonutím k použití připojení přes LAN. Dá se s tím něco dělat?

Takže oživuji tento nezodpovězený dotaz - jak přinutím MSIE, aby v případě aktivního telefonického připojení sítě používal Internet z místní LAN. To se týká i dalších aplikací jako FireFox apod.

O tom nic nevím, mne jen zajímá, jak přepnu v MSIE mezi telefonickým a síťovým připojením v okamžiku, kdy jsou oba aktivní. V takovém případě totiž funguje telefonické připojení aniž by někde byla možnost to přepnout. To by šlo pomocí proxy, jak už píše Fiala, ale v tomto případě žádnou proxi nemám.