Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenastartuje normálně PC

Po vypnutí stolního počítače s Windows XP SP3 zůstane na klávesnici svítit kontrolka NumLock a pak nelze opět spustit PC. Po vypnutí napájení zdroje a opět zapnutí napájení lze PC spustit. Výměna klávesnice nepomohla. Pomůže přeinstalace W XP, je problém na základní desce, nebo je slabá 3 Voltová baterie. Známá si čistila počítač tak, že spoustu dat dala do koše.
Děkuji za radu.

Bezi stale vetrak v zdoji, alebo sa zdroj uz vypol a nejde to potom zapnut powerbuttonom? Moze byt vadny alebo nezapojeny powerbutton. Ked sa nevypne ani zdroj, tak potom je problem vo Windows v tom ze nejaka sluzba sa neukonci (mozu byt viry apod) v tom pripade pomoze reinstall windows.
To ze svieti klavesnica je na niektorych doskach normalne (niekedy sa to da vypnut v BIOSe vypnutim wake with keyboard apod)