Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet nelze připojit k pc přes USB

Dobrý den,
vyskytl sem mi na tomto tabletu problém - nejde mi propojit přes USB s pc. Tablet se při připojení začne nabíjet, ale jinak o sobě s pc "neví". Zkoušel jsem jiné pc a zaškrtnout ladění USB. Ani jedno nepomohlo, zatím jsem s tabletem po roce používání spokojen, takže bych nerad tento problém nevyřešil. Nevíte co bych mohl ještě zkusit? Zkoušel jsem i přehození do továrního nastavení, vyndání sd karty, jiný kabel...

mám podobný problém s Dell Latitude E6530 s Win10 + tablet UMAX visionbook 8Wi plus taky s Win10. Propejenim kabelu se tablet zacne nabijet, ale z pc nevidim slozky tabletu. Hledam ve forech postup jak tablet prepnout do rezimu Mass Storage nebo neco v tom smyslu..