Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíjení baterie notebooku

Lze odpojit baterii od notebooku tak, že fyzicky bude pořád zapojena, ale nebude se donekonečna nabíjet
Změna předmětu, původně: Lze odpojit baterii od notebooku tak, že fyzicky bude pořád zapojena, ale nebude se donekonečna nabí (JaFi)

nabíjet pochopitelně.

A u mě, když mám baterii v notebooku a jsem připojenej k zásuvce tak se mi baterka pořád dobíjí (i když je nabitá). Četl jsem, že to docela dost ovlivňuje kapacitu baterie, resp výdrž. A pořád dávat a zandávat baterku se mi taky moc nechce, tak se ptám, zda-li je možné to dobýjení vypnout, tak aby baterka v notebooku fyzicky byla.