Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapinani Win 7

Zdravím,
Dneska mi začal blbnout Win 7. Při zapínání dojde do fáze, kdy se zobrazi logo Microsoftu, ale dal ne. Bios, nouzový režim jdou spustit. Diagnostika problemú nepomohla. Nevěděl by někdo, kde je problém, a jak ho vyřešit?

Pěkný zbytek dne,
DEIVOOS

Změna kategorie, původně: Software (host)

Pc se mi dneska vrátil z opravny domu. Tam byl kvůli chybám na harddisku a "vytrhanym" USBckam ze zakladovky. Pc fungoval v pořádku, ale když jsem ho vypl a po chvili zase zapl nastal tento problém.
Obnoveni nemohu použít, protoze nemam vytvořené body obnovení.

DEIVOOS