Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde pustit pc jen bliká led kontrolka

ahoj mám vážný problém každý den vypojuji svuj pc a vše ostatní na noc z elektriky dnes ráno zapojuji zpět a u svého pc bliká led kontrolka bez toho abych ho zapl právě že spustit nejde když ho opět vypojím a zapojím tak to samé nevím co s tím poradte prosím

Tím, že jsi počítač "vypojoval", tak jsi zdroji životnost spíše zvýšil. Já také počítač odpojuji od 230V.
Jinak ti neradím kupovat jiný zdroj, ale vyzkoušet jiný zdroj (např. půjčený z druhého PC). Také bych vzhledem ke stáří PC zkontroloval baterii na základní desce, případně proveď CLEAR CMOS. Už jsem zažil stroje, které se při jejím vybití chovaly nesmyslně.