Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenalezení USB externího HDD

Dobrý den , chtěl bych se zeptat . Mám takový problém, před týdnem jsem si koupil televizi sony bravia kdl-40r455b a od včerejška mi blbně načítání externího disku , mám 2 stejné HDD , jeden blbne víc a druhý méně , ale v druhé televizi , co máme doma to jde normálně. Projevuje se to tak , že se buď disk vubec nenačte a napíše to , že nebyl nalezen nebo se načte a jak otevřu složku v HDD , tak se restartuje celá televize. Zajímalo by mě, co by to mohlo být a jestli to mám dát na reklamaci. Předem děkuji za odpověď :)

slabé napájení USB nebo problém s firmwarem, který má potíže načíst obsah disku.

Tak jako tak:

- používat "chytré" funkce TV mi připadne dost hloupé, ty telky neumí nic pořádně
- používat USB HDD taky není moc chytrý nápad, je to takový malý poukaz ke ztrátě dat na HDD
- pokud ten HDD žere víc než 0,5A, tak se to reklamovat nedá, protože USB2.0 má v normě limit právě 0,5A (což většina HDD nesplňuje)