Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Explorer 7

Dobrý den potřeboval bych radu jak nainstalovat intern. explorer 7.Mám Windows xp home,když se to pokusím nainstalovat přes Windows update tak všechno jde pouze pak se mi objeví nenainstalováno.Radí mi lézt do registrů nebo lépe vypnout si všechnu ochranu antiviry atd.Ale pokud to udělám budu mít trojské koně a to mi stejně nepomůže.Nelze to nainstalovat.Jak na to ? Předem děkuji

Děkuju za radu,ale po shlédnutí o Inter. Explorer 7,opravdu to jinak nelze mám originál Windows xp home edition.Na tom by to prý mělo jít v pohodě nainstalovat nemám piratskou verzi ale originál.????? Není jiný způsob?

Zkusím tenhle způsob,jen jsem chtěl vědět proč mi to nelze nainstalovat přes windows update,pokud se to pokusím nainstalovat tak jedine z trojskými konmi.Fakt super.Ostatním to přes to šlo.Ale i tak děkuju.

Jen když to zkusím stáhnout pomocí windows update tak jich mám jak nasr...Ted se to pokusím udělat podle rady L-CORE.A potom se uvidí.Jen mě zarazilo že mi to nelze přes to nainstalovat.A tyto rady jsem dostal ihned po neuspěšném nainstalování internet explorer 7-intern, odkaz a tam jsou rady které jsou zaměřené většinou na práci v registrech nebo lépe že si mám vypnout všechnu ochranu-což nepřichází v úvahu!!!!!!

Podle toho co píšeš, máš zavirovaný PC. Instalace IE7 jsem dělal na několika PC. Hlavní předpoklady jsou: "čistý" systém a legální win. To, že ti antivir a antispy hlásí vše v pořádku, neznamená ještě, že máš system čistý. Sám jsi napsal, vypnu antivir a antispy, lezou mi do PC trojani. Na tvém PC neustále "operuje" nějaký trojan, který stahuje na pozadí. Pokud máš možnost vymontuj HDD a dej ho prověřit do "čistého" PC. Rada na závěr. Když instaluješ nový systém, tak něž se připojíš na web, měl bys mít nainstalovaný antivir a antispy. Někdy 1 hodina na webu bez těchto anti... může nadělat pěkné nepříjemnosti.

neviem o co vam tu ide, skutocne nie, pritom sa snazim...:-) tu na poradni je peknym zvykom pisat presne popisy, aby si ludia tu radiaci nemuseli domyslat. tak napriklad co myslite tymto? :

Hej díky moc za rady,než jsem tento krok udělal z tím IE7-WindowsXP-x86-csy,tak jsem se dozvěděl že je to nanic.Nemáte ještě nějakou radu jak ?

preco by to bolo na nic? skusili ste si stiahnut instalaciu? nepodarilo sa ju stiahnut? (je potrebna validacia OS) nepodarilo sa ju nainstalovat? preco? co presne vypisalo pri neuspesnej instalacii?

a este mala rada: nemusite kazde 2 minuty pisat novy prispevok, mozete dat upravit a vlozit dodatocne info do povodnej odpovede ;-)

Tu sedmičku už nechci ani vidět!!! Mě se sice podařila "nainstalovat" ale tím způsobem,že po spuštění mi naběhla bílá obrazovka a to bylo vše.Takže jsem jej ihned odinstaloval a - zbořil se mi celý systém,tak že jsem musel udělat novou instalaci.
Takový zmetek si už do počítadla v životě nedám.:x:

Milý Karle,děkuji Ti že jsi ze mne udělal blbce.Napsal jsem pouze svoji zkušenost a pokud by jsi můj příspěvek pozorně četl,ani v nejmenším jsem nekritizoval Microsoft používám XP a jsem s ním spokojen..Zkrátka popisuji moji zkušenost s tímto programem a navíc podobné skušenosti mají v mém okolí i někteří další - pravděpodobně mi všichni jsme takoví tupci že neumíme ani takovou banalitu jako nainstalovat IE.

Já jsem si dlouho nemohl na IE 7 zvyknout, ale teď ho používám převážně a jsem zatím nedmíru spokojenej, kdo má takové problémy co popisuješ, neumí s IE 7 pracovat, nebo ho nastavit. Všichni co na něj nadávají tak neví co říkají, prohlížeč se docela povedl, není dokonalej, ale to není nic. Dejte mu šanci a nerýpejte do všeho s čím neumíte pracovat. ;-)

Taky mi nejde nainstalovat IE7.
Nový nb ASUS F3T. Windows XP asi nějaké multilanguage? Většinou se tváří jako české. Třeba Tento počítač - Vlastnosti vše je české jen, místo Automatické aktualizace je tam Automatic Updates, .... .
Spuštění IE7-WindowsXP-x86-csy skončí chybou.

Obsah souboru Windows\ie7_main.log

00:00.000: ================================================== ==================
00:00.062: Started: 2007/02/25 (Y/M/D) 20:09:13.824 (local)
00:00.078: Time Format in this log: MM:ss.mmm (minutes:seconds.milliseconds)
00:00.093: Command line: c:\412538f361f4214c60de\update\iesetup.exe
00:00.3 43: INFO: Acquired Package Installer Mutex
00:00.422: INFO: Operating System: Windows Workstation: 5.1.2600 (Service Pack 2)
00:00.781: ERROR: Failed to pass system version validation checks.
00:00.797: ERROR: Message to User: This installation does not support your operating system's current language.
00:07.484: ERROR: Setup exit code: 0x0000000b (Can't install on this language).