Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM frekvence

Zdravím, mám jen takový drobný dotaz. Zvažuji koupit nové ramky o vyšší frekvenci. Deska mi podporuje až do 2000 Mhz ale procesor má řadič pouze na 1333, takže kdybych koupil ramky například o frekvenci 1600 Mhz, tak by mi vůbec nešli nebo šli, ale s daleko nižším výkonem ?

CPU-Z ti zobrazí na jaké frekvenci to u tebe beží, když tam dáš RAM které podporují vyšší frekvence neznamená že to na této frekvenci deska začne provozovat.

I kdyby došlo k navýšení frekvence na které pameti fungují, reálne nepostrehneš NIC. Rychlost RAM se dnes nereší, dávno všichni pochopili že o nic nejde. Akorát k Tobe tato informace ješte nedošla.

.... :puff: