Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na otáčení videí

Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s nějakým programem, který dokáže otáčet/překlápět videa? Mám X MP4 převrácených videí a potřebuju je převrátit do správné podoby. Zkoušel jsem už nějaké, ale většina mi podělala kvalitu. Ztratím kvalitu u jakéhokoliv programu?

Díky

Co máš na mysli pod pojmem převrácené? Obraz převrácený stranově nebo otočený o 90° (tedy natáčený nastojato)? Pokud otočený na stojato, tak s určitým zhoršením kvality musíš počítat vždy - mění se rozměry obrazu. Ovšem ztráta kvality není otočením (převrácením) nikdy taková, aby byla na první pohled znatelná. Tvůj problém bude v nastavení parametrů renderování.