Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovit počítač do dřívějšího stavu

mám takový nepříjemný problém. Včera večer jsem normálně vypnula počítač a ráno jsem ho zase standartně zapnula ale bohužel se mi zobrazil úplně jinak..... (naskočila ikonka ohledně skript, chyba 0....), nemám na ploše žádné svoje soubory (fotky, videa, dokumenty...), zmizel celý balíček Microsoft Office. Kromě internetu nemám vlastně nic.

Zobrazila se mi zpráva, kde je ikonka Obnovení (Obnovit počítač do dřívějšího stavu). Mám strach na ní kliknou, protože jsem se dozvěděla, že se Pc může přepnout do továrního nastavení a tím bych vše definitivně smazala.

Moc děkuji za rady !!! (jsem laik)

toto je popis od mrchosoftu: http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/resto re-refresh-reset-pc
při návratu do továrního stavu smaže doinstalované aplikace. a jestli i uživatelská data, ví bůh (v každé verzi windows se to jmenuje trochu jinak a chová se to jinak).

chce to spustit normálního správce souborů (frikulíni mohou průzkumník) a podívat se, co zbylo na disku, tj. obsah \program files, (x86), \users.

jaké chyby nastaly při spuštění: eventvwr.msc (prohlížeč událostí) - protokoly windows - systém, aplikace.