Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem posielanie text.sprav medzi dvoma PC v sieti

cafte..je nejaka moznost ze by to bolo mozne?je vo windowse nieco take?ale aby som upresnil:

mam DSL router,na ktory je napojeny jeden PC a jeden wifi router (AP).V dome sa nachadza este jeden notebook. Ten NB ale nevidiet v PC v sieti ani vobec.Da sa nejak najst na tom prvom PC a poslat na Notebook obycajnu textovu spravu?(myslim bez ICQ a tak,cisto len vo win (XP))

dik

zapnuté pc poskytuje internet tomu ntb? ne přímo router? humus.
jak psali výše, příčinou nefunkčnosti pingu budou nepovolené icmp requesty = požadavky na odezvu (ve výjimkách na firewallu)
a pokud pc ani jinak nevidí na ntb (nemůže sdílet disk), kromě špatných přístupových práv to může být opět nepovolené sdílení souborů na firewallu pro okolní pc.