Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Některým uživatelům nejde zvuk u videa na Internetu.

Dobrý večer, prosím vás o radu: Na mém počítači jsme 4 uživatelé, všichni mají přístup administrátora, pokud já si spustím videosoubor z Internetu , tak normálně funguje, ale pokud si ten samý soubor spustí jiný uživatel ze své plochy, tak mu nefunguje zvuk. PC mám WIN XP SP2, IE 6.0, prohlížeč používáme WMP 10.00, zvukový kodek tento soubor má Windows Media Audio 9.1. Lze někde zjistit, jestli třeba nějaká aplikace neblokuje spuštění zvuku? Díky za rady.

Zkusil jsem přeinstalovat kodeky, tak jednomu uživateli se zvuk rozchodil, ale jeden tvrdošíjně odmítá mluvit. Viděl bych to na nějaké vlastní "ladění" WMP. Jde nějak odebrat nastavení Media Playeru pro jednotlivého uživatele a pak ho znovu nainstalovat?