Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalé nabíhání win. 7

Dobrý den, už tak tři dny mi pomalu nabíhá notebook- Normálně se spustí, zobrazí se logo win. ale poté se většinou tak do 5 sekund přepl na okno přihlášení uživatele kam se zadává heslo. Ted to po zobrazení loga win. celé zhasne a okno pro zadání hesla se objeví až tak za 20-30 s. Nevím co s tím a poměrně mně to vadí. Zkusil sem dát bod obnovení, ale vždy nastala nějaká chyba.

Děkuji za Vaše rady
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Dalsi moznost je se podivat do prohlizece udalosti a vygooglit si chyby, ktere tam na tebe vyskacou.

Tohle vetsinou dela, kdyz system po spusteni ceka na nejakou odezvu a ta z nejakeho duvodu neprichazi, takze system ceka na timeout, vypise problem do protokolu udalosti a az po te pokracuje dal.

Máš tam tři položky, které trvají dlouho:
- BootTime - 156,605 s (součet všech časů)
- MainPathBootTime - 91,987 s
- BootPostBootTime - 64,618 s

Tady je docela dobrý příklad, jak postupovat dále: www.christiano.ch/how-to-speed-up-windows-7-startu p-times

V Prohlížeči událostí si vytvoř Vlastní zobrazení.
Nahoře klikni na Akce - Vytvořit vlastní zobrazení - pak přepni nahoře na XML - Upravit dotaz ručně - vlož následující:

<QueryList>
  <Query Id="0" Path="Microsoft-Windows-Diagnostics-Performance/Operational">
    <Select Path="Microsoft-Windows-Diagnostics-Performance/Operational">*[System[(Level=1  or Level=2 or Level=3 or Level=5) and ( (EventID &gt;= 101 and EventID &lt;= 110) )]]</Select>
  </Query>
</QueryList>

Po dokončení se ti zobrazí vybrané protokoly v rozsahu ID 101 - 110.
Klikáním na jednotlivé řádky se ti zobrazí, co způsobilo zpomalení či chybu. Pak nastupují k akci Gouglí a selský rozum (případně mechanik od Forda).

Nejrychlejší to bude asi po reinstalaci Windows...