Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojské koně

Ciao potřeboval bych program na odstranění trojských koní a v češtině.Jaký program by jste mi doporučily.Předem děkuji

loading...

díky za rady ale nyní používám Spybot-Search destroy,Ad-Aware Se Personal, Spyware doctor a taky AVG.Ale i přes to všechno potřeboval bych program na odstranění jenom trojských koní,který by byl účinný.

mozno by bolo vhodne skusit vymenit AVG za ten NOD32, no flame pls. ja s AVG nemam ziadne skusenosti, ale naopak s NOD32 len tie najlepsie... ja taktiez pouzivam len ten NOD32 + winXP FW, obcas pouzijem dvojkombinaciu Spybot a Ad-ware a je pokoj. tak neviem kde je u teba chyba... leziete na net pod admin uctom?

Chtel jsem ti napsat nazev programu, ale kdyz pozadujes cestinu, tak to nema smysl, ze by trojsky kun byl taky cesky? Jen tak na okraj, kdyz vis ze to je trojsky kun, tak proc hledas dalsi program? aby ti to napsal cesky? Nebo nechapes vyznam ´clear remove delete´ ci co ti jeste dalsi volby scanery nabizi?

bez na viry.cz a poradne si tam vse projdi. zjistis, ze lidi co tomu rozumi tvrdi, ze na trojske kone staci dobry AV a je zbytecny mit dalsi programy na pc, ktere to supluji. na trojske kone je dost dobry treba jakykoli klon Kasperskeho, mam osobne vyzkouseno. najde trojany, kterych si Nod ani nevsimne a jsou to opravdu viry.