Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojské koně

Ciao potřeboval bych program na odstranění trojských koní a v češtině.Jaký program by jste mi doporučily.Předem děkuji

bez na viry.cz a poradne si tam vse projdi. zjistis, ze lidi co tomu rozumi tvrdi, ze na trojske kone staci dobry AV a je zbytecny mit dalsi programy na pc, ktere to supluji. na trojske kone je dost dobry treba jakykoli klon Kasperskeho, mam osobne vyzkouseno. najde trojany, kterych si Nod ani nevsimne a jsou to opravdu viry.