Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj je funkční nebo ne?

Zdravim,
Mam problem se zdrojem typ:LC POWER LC600H
Sestavil jsem pc,ale po zapnutí se nic neděje.Jako by do něj nešla štáva.
Testoval jsem tedy zdroj tím že jsem zkratoval zelenej kontakt s černym na 20 pinovym konektoru, jak se píše na netu ohledně funkčnosti zdroje.
Větrák na zdroji se roztočí.Když ovšem zkratuju piny znova,nic se již neroztočí.
Zkoušel jsem to cirka 30krát a z tohoto množství pokusů se mi zapnul asi 3 krát.
Je tedy zdroj funkční a nebo ne.Díky za odpověd.

To jsem postupně taky zjistil.Měl jsem omezený rozpočet na pc a před svátkama komponenty hoodně podražily-dohromady až o 1500kč oproti výpočtu co jsem dělal asi před dvěma měsíci-proto jsem chtěl ušetřit ale šáhnul jsem blbě! 3-[

Ještě doplním,aby měl co nejdelší kabely.Nejlépe osobní zkušenost.Poněvadž tento šmejd je měl dosti krátké,že jsem měl co dělat zapojit ten 20+4pin nemluvě o 4 pinu na přídavné napájení procesoru,se kterým jsem se vyloženě pral abych ho tam dostal!Mam skřín se zdrojem dole.

Nemohl jsem si s nim oddělat základní desku nebo procesor? :x:

:-D Jak říká karel :-) Možnost tu je, dokonce se mi to jednou, když jsem byl ještě nezkušený v oblasti PC (neříkám, že je ze mě momentálně expert) tak mi odešel zdroj. Koupil jsem nový, nějaký čínský sr*č, zapojil, usadil... Teď jsem do toho pustil šťávu, padla rána, ze zdroje šel takovej smrad, až to nebylo hezký a ze servisu mi řekli že počítač může letět z okna :-D Odteď kupuje jen Seasonic nebo Zalmann.

 nebo se zničí i ostatní komponenty V PC.

Je to furt tak?Myslím to tak, že vždy keď sa zdroj odpáli(pokazí)...vždy pri svojej smrti zničí nejaký HW komponent v PC(napr. základnu dosku)?Alebo je to len výnimočné? Zaujíma ma táto téma rovnako ako jej autora lebo aj ja som nedávno kúpil "blbý" zdroj..konkrétne ide o Corsair VS650..kúpil som ho preto lebo je to Corsair a ešte kvôli tým 650 W(do budúcna počítam s novou grafickou kartou). No a nedávno som sa dozvedel, že rada VS je nekvalitná..3-[ ... Samozrejme ho vymením...100% za nejaký Géčkový Seasonic...no momentálne nemám peniaze..a dúfam, že mi ten VS vdrží nejaký čas a nepoškodí v prípade poruchy niečo v mojom PC...