Píše se rok 2025. Procesory 65W & TDP dominují v běžným sestavám.
Nabízí se otázka, zda-li má v takovém případě vodní chlazení typu AiO stále své opodstatnění nebo vstupujeme do éry kde AiO jsou jen ozdobou RGB ? V článku se podíváme na výhody a nevýhody této technologie a otestujeme AiO střední třídy "MAG" od MSI model A13 240 Dual Fan, zda dokáže nabídnout nejen výkon, ale i tichý chod, styl a korektní hodnoty na místo bežného AirFlow & Stock Cooler ?
Přejít na článek
A c bys chtěl od blbečků, kteří jsou od malička vychováváni v tom, že oni jsou vyvolený národ (jako bych se s tím už někde setkal). Viděl jsi nějaké aspoň trochu autentické filmy ze života americké armády?
Správný voják nečte, nepíše, nepřemýšlí, jediné co umí je poslouchat rozkazy.
neviete ocenit hrdinsky skutok synov americkeho naroda, potomkov oddanych americkych matiek a smelych a odvaznych otcov...
proste pychy nasej planety...
mali by ste sa zamysliet a nie len hlupo zavidiet to co dosiahli, dosiahli vdaka svojej sikovnosti odvahe a statocnosti
ich pravo na vsetko co je okolo je spravodlivo dane evoluciou a mali by sme to vsetci akceptovat
este len p[ridu filmy podla skutocnej udalosti ktore konecne pravdivo opisu ako nevinni americki vojaci polozili svoje zivoty len pre ziskanie slobody ubohych iracanov
hanbite sa vsetci
Jednak to nemuseli byt americani, nejsou tam jedini (i kdyz podle te komunikace to znelo pomerne americky
), druhak mohli mit velmi dobry duvod spechat. Treba meli na boku cerveny kriz nebo proste jenom vezli doktora ke zranenemu.
Je velmi snadne z jednoho videa nekoho odsoudit.
Oni tam isli zabijat pre zisk a ta jazda vyzerala na to ze zopar zranenych prida...
to je jedno ako sa hovori vacsi pes je8e...
Podle toho, jak se cestou bavili to neznelo, ze by nekam spechali...
Hulakaji na sebe jen ve filmech, v realu v armade kazdy vi, co ma delat a provadi to mlcky. Proc kolem toho skandovat?
Další zaručená zpráva říká že na zítřek je ohlášeno přistání Aštara Šerana.
Myslíš Ištvána Išidára?
Škoda, že to též nenatočili, aby celý svět viděl, jak to mysleli dobře. Takto to spíše vypadá na aroganci.
Vidíte jen video vytržené z kontextu. Kdo ví, jaký je celý příběh této divoké jízdy?
Jistě, nevíme tu "omáčku" okolo, proto jsem odkaz a to co se děje na videu okomentoval jen tím že je to dobytek. Což je, to jim slavný hummer netroubí? Vzpoměňme jen jak se chovala armáda (především) SSSR v roce 1968 při "bratrské pomoci"... Dějiny nás dnes a denně přesvědčují že se vojáci (zejména ve válce) chovají jak dobytek. Velice poučný film je "Full metal jacket".
To troubeni je zvlastni. Ja ho tam slysim, ale je hodne potichu. Urcite to neni troubeni aut, ktera mijeji, na to to zni prilis "konstantne". Ze by to bylo troubeni auta, ktere jede za nima? Prece jenom asi nebude motor slyset v kabine tak vyrazne silneji nez vlastni klakson.
Presto si myslim, ze jen tak "pro psinu" to nedelaji - ocekaval bych, ze by kazdy "uspesny naraz" nejak okomentovali, ale oni nic.
Mimochodem ten nasledujici vtip urcite znate, zvlastni ze na netu koluje ve dvou verzich, evidentne podle sympatii predavajicich
. Jen ukazuje na velkou manipulovatelnost pravdy.
Po přečtení báječného vtipu jsem si posmrkal klávesnici a zapoměl nejen na tvé předchozí povídání, ale i na starosti běžného života, thx!

Jede iráčan autem. Zastaví známému, táže se ho kam to bude. Ten odpoví: "Nebude to daleko. Vyhoď mne u americké ambasády."
jizda je to hrozna, ale nikdo nevime jak video vzniklo. dost pochybuju, ze by se nekdo z americkych vojaku takovym videem nekde pochlubil, na druhou stranu by asi tezko v Iraku nekdo uhybal pred civilnim autem a jeste do sebe nechal vrazet.
Je fakt, že to může být montáž, ale spíše bych to tipoval na autentický projev mocenského komplexu šiřitelů jediné správné demokracie...
Tak jsem si to video našel i na YouTube, kde je možnost číst i komentáře. Narozdíl od této diskuse tam jsou mnohem zdrženlivější a proameričtí, např. reakce Španělů jsou jednoznačně jiné než tady. Diskutují se tam i souvislosti, které zde vůbec nejsou zmíněny. Každopádně je to zajímavé si přečíst (většinou je to dost jednoduchá angličtina, protože většinou píší ti co umí anglicky sami málo). Jenom podotknu, že první příspěvek pana Fialy shazuje především jeho samotného, byly by zajímavé reakce na jeho příspěvek právě na YT, tam by asi s popularitou byl zcela jinde než tady.
Tvůj příspěvek jsem jaksi nepochopil. Básníš tu nad videem na YouTtube, link k tomu nedáš, rozplýváš se nad reakcemi Španělů a že těm reakcím rozumíš, žádnou z nich sem také nedáš (+ překlad pro ty, co neumí ani jednoduchou amngličtinu)...
Jenom podotknu, že mi to silně připomíná ony nicneříkající kydy směrované k tomu, aby si veřejnost o někom myslela, že je rozvraceč státu pčed 60ti lety.
Proč by jej měl shazovat? To už říkal pikslou točící pan mlynář v Babičce B.N., že proti gustu žádný dišputát.
Já jenom nechápu, proč by si někdo, nota bene v kategorii Pokec, nemohl dovolit mít vlastní názor, aniž by byl hned osobně napaden.
Říkám to pořád: "Co Čech, to kádrovák".
Miloslave, já mám svůj názor na americký systém bránění demokracie ve světě, za kterým není nic jiného než získat vliv na suroviny.
Pokud si myslíš něco jiného, máš na to právo.
http://www.youtube.com/watch?v=efv9-vQ2jpA&mode=rel ated&search= také pěkné...
Pěkný, ovšem má to jeden háček, kdosi si toho taky všíml - viz komentář: hmm the camera was there before the tank come, and i can see 2 cameras or more geting several angles at same time, is this video a fake? maybe for fun using old broken car? Takže když jsem na to koukl ještě jednou, tak taky zcela pochybuji o tom, že to je autentické, spíš to natočil někdo účelově. Je potřeba trochu myslet, i za komunistů jsme věděli, že věci jsou jiné, než nám předkládají. Američané v Iráku jsou mi ukradení, ale nesnáším manipulaci a překrucování faktů - viz konkrétně toto video, kde si postavili kamery už předem pro efekt.
Já se nehádám, ale je-li to takto, tak otázkou zůstává proč to bylo točeno účelově... Nä druhou stranu to snad raději ani vědět nechci.
Ano, neznáme pozadí akce. Třeba tahle jízda měla své důvody. Holt propaganda.
Jeden komentář z Youtube:
Videa negativní:
Videa pozitivní:
Je fakt že mezi lidma je určité procento kreténů. Bohužel jejich akce vyčnívají.
Nesoudím, vlastní názor na záležitost wálky v Iráku nemám - informace jsou filtrované přes prostředníky a záleží na jejich úhlu pohledu.
Ach, jeden komentář z youtube to vysvětluje. Když na ty chudáky tam pořád někdo útočí... Je mi jich upřímně líto a soucítím s nimi.
Ne, netvrdím že jsou chudáci. Tvrdím že mi chybí skutečně objektivní pohled.
Spolu s klasikem Mulderem: "the truth is out of there..."
Nebo spíš že nic není černobílé.
Jistěže nic není černobílé, ale brát za relevantní pohled na věc komentář na youtube... Hm.
Ne, nebral jsem ho za relevantní, pouze jako ukázku "druhého pohledu" na věc. Ostatně zrovna třeba na Youtube je pár videí a rozhovorů s vojáky z Iráku a ani z nich se nedá určit jednoznačný názor. Někdo běduje nad fungováním vojsk, jiný nad chováním iráčanů...
Určitě se shodnem že každá válka je blbá (ať má pozadí jakékoliv). I když mi soudruzi v občanské nauce na škole vysvětlovali rozdíly mezi válkou obrannou a útočnou, nějak se to na mě neodrazilo
Ovšemže. Druhých pohledů na věc vysypu z rukávu deset, budu-li chtít. Válka je blbá, nicméně zbrojní průmysl je tak rozjetá mašina že válka bývá záměrem... Oživí se ekonomika, v lidech se vypěstuje strach a pak je mnohem snadnější plebsu vysvětlit že "pošleme xx.000 vojáků do... třeba do Tarararingapatam." Je to celé na delší debatu a hlavně, last but not least, je to na hovno.
Souhlas, ještě že jsme v poměrně civilizované střední Evropě.

S tou civilizovaností bych se tak neoháněl... Stačí vyrazit do Mostu - Chanova a civilizovanost je tatam. Ale to je jiná kapitolka.
Takových hluchých míst na mapě civilizace je hromada.... Kladno, Košice, Spišská Nová ves, Husovice v Brně.....
Jenže klasik Nghunta zase řekl: "Nowesten by sinkot vurpsi to swit." A to mi přijde daleko trefnější.
Tak tohle mi ani Gůgl neporadil
Ale výstižnějši asi bude staré čínské přísloví![[http://img503.imageshack.us/img503/3143/qianlizhidi uz5.gif]](http://img503.imageshack.us/img503/3143/qianlizhidiuz5.gif)
No ale vždyť před chvilkou jsi psal, že: "the truth..." Tak proč najednou měníš názor?
Ale neměním, jen se mi zdá ještě výstižnější, no
Ono to asi patří nějak ke zvyklostem či co ...
Tak asi fakt blbci v armádě převládají...
CO TO JE "DEMOKRACIE"?
vlada ludu
lenze v poslednej verzii nie je specifikovane kto je lud a kolko by ich malo byt
Teď nevím, kdo to řekl, zda Hašek nebo Poláček, že lidé je podle potřeby buď spravedlivě rozhořčeným lidem nebo nezodpovědnou chátrou.
Skvělá odpověd je na www.viditelnymacek.cz
Opravdu čistý pramen skotské vysočiny.