Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows update - dotaz

když provádím update tak se mi zobrazí hláška o neúspěšné instalaci komponent:

Aktualizace zabezpečení pro rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 (KB917283)
Aktualizace zabezpečení pro rozhraní Microsoft .NET Framework 2.0 (KB922770)

stáhnul jsem je tedy manuálně a nainstaloval.
Při příštím updatu to však bylo znovu stejné. Tak nevím kde je chyba.

Jestli si myslíte, že jste vyhrál instalací verze 2.0, tak jste na omylu. Aplikace udělaná v Microsoft .NET Framework 1.1 nebude ve vyšší verzi makat. Tady to není jako uběžných aplikací, ža vyšší verze aktualizuje nižší. Tady musí být všechny (1.1; 2.0 a 3.0) pěkně vedle sebe.