Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě notebooku ACER

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit, mám možnost koupit Notebooka ACER Aspire 1353LCi asi 2 roky starý, kupovaný v německu za 1500 eur a teď mi ho nabízí za 10 000,-kč. Je dost zachovalý a vše šlape jak má. Díky za radu.

Acer nebrat, ani novej ani starej. Něco si přidejte a kupte nový. Nebo si projděte bazary a kupte si nějaké poctivé železo. Za ty peníze např. IBM řadu ThinkPad nebo HP. Nelze se vůbec dívat na to, že NB stál před 2 lety tolik. Dneska jsou ceny úplně někde jinde.