Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koupě notebooku ACER

Zdravím všechny. Potřeboval bych poradit, mám možnost koupit Notebooka ACER Aspire 1353LCi asi 2 roky starý, kupovaný v německu za 1500 eur a teď mi ho nabízí za 10 000,-kč. Je dost zachovalý a vše šlape jak má. Díky za radu.

acer po zaruke neber
baterka nevydrzi predpokladam nic navyse klasicke problemy s plastami maly display atd....
to za kolko bol kupovany je uplne nepodstatne
daj si dokopy par korun navyse a mas uplne novy book so zarukou s ovela lepsimi parametrami

Mám 1356 LMi a vzhledem k tomu, že to je stejná řada, tak vím o čem mluvím. Mám ho 3 roky a rozhodně to není notebook, ale deskbook (přeci od NB čekám - dlouhou výdrž baterky, váhu do 2,5 kg a menší velikost a možná i tloušťku), pracovat na něm na baterku nemá moc cenu (max 1,5 h), je to prostě mobilní lehký desktopový počítač (3,5 kg) ideální jako u mě na převoz škola-práce-domov a vždy zapojen do el. sítě.
Pokud je opravdu v dobrém stavu a nechceš vysloveně mobilitu založenou na baterii, tak proč nekupovat. Ten můj je za 3 roky stále v perfektním stavu a je to ACER. :-)

Rozhodně si nemysli že tímhle uděláš kauf století a nepřepočítávej si pořizovací cenu 1500*25 a "slevu".Spíš počítej s tím že baterka bude v prdeli /pokud je původní tak do půl roku natuty bude/ a náhradní stojí 4tácy. A přesně v tuhle chvíli se to určitě nevyplatí. Ceny šly a jdou dolů. Osobně bych NTB při dnešních cenách bez záruky nebral. Jinak totiž na NTB kromě výměny baterky, cdromky a možná podsvícení displeje neopravíš.

Acer nebrat, ani novej ani starej. Něco si přidejte a kupte nový. Nebo si projděte bazary a kupte si nějaké poctivé železo. Za ty peníze např. IBM řadu ThinkPad nebo HP. Nelze se vůbec dívat na to, že NB stál před 2 lety tolik. Dneska jsou ceny úplně někde jinde.